Biz Kimiz?

1948 den beri en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz : Sigortacılık.

Döler Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. siz müşterilerine daha iyi ve daha yaygın bir hizmet verebilmek için Avrupa’nın önde gelen yatırımcılarından EMF Capital Partners’la  güçlerini birleştirmiş olan “Monopoli Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.” ile  01/01/2019 tarihinden itibaren yepyeni bir ortaklığa başlamıştır. 

Bu tarihten itibaren stratejik işbirliğimizin bu güne kadar vermeye çalıştığımız kaliteli ve çok alternatifli hizmetlere ilaveten sizlere sağlayacağı avantajları kısaca özetlemek gerekir ise :

Alışa geldiğiniz üzere, başta Sinan DÖLER ve alışmış olduğunuz ekibin kontrol, takip ve bilgisi dahilinde ;

  • Mevcut sigortalarınıza ilaveten isteğinize bağlı olarak Sağlık, İşyeri, Konut, DASK, Trafik, Kasko, ve diğer tüm sigorta ihtiyaçlarınız için 20 farklı sigorta şirketinden en uygun fiyat ve içerik ile teklif verebileceğiz.
  • Oluşabilecek hasarlarda, hasar servisimizin doğrudan hizmeti ile memnuniyetiniz en üst seviyeye çekilecek.
  • Bu iş birliği ile bugüne kadar alışmış olduğunuz hizmet anlayışımızdan ve çalışma prensiplerimizden herhangi bir ödün vermeden, bürokratik yüklerden kurtulacak olan Döler ekibi sizlere daha fazla vakit ayırabilecek ve sigorta ihtiyaçlarınız ile daha detaylı ve hızlı ilgilenebilecektir.

Sizlere daha yakın, daha hızlı ve yüksek kaliteli bir hizmet sunmayı hedefleyen ve bizi piyasa şartlarının ötesine taşıyıp AB kıstasların taşıyacağını ümit ettiğimiz bu gelişme ile mutluyuz.

Tecrübeli personeli, teknik alt yapısı, yaygın satış teşkilatı, seri ve süratli ulaşım imkanları ve dünyanın tüm merkez ve limanlarına dağılmış ekspertiz teşkilatı ile mal sigortaları

kendi danışman hekimleri ve tecrübeli teknik personeliyle can sigortalarında ve

bütün bunlar için işbirliği yaptığı Türkiyenin güçlü sigorta şirketleri ile birlikte mal ve can sigortalarınızda arzulayabileceğiniz en iyi hizmeti vermek için çalışmaya devam ediyoruz.

1948 yılında Adnan DÖLER tarafından kurulan , 1977 yılında anonim şirkete dönüşen ve Sinan DÖLER tarafından yönetilmeye başlanan şirketimiz İstanbul Sigorta Acenteleri Derneğinin (İSAD) ve Sigorta Acenteleri Birliğinin (SAB) kurucu üyesi olduğu gibi Türkiye Sigorta Brokerleri derneğinin de kurucu üyesidir. DÖLER aynı zamanda Amicale International Assurance ’ın (AIA) Türkiyedeki tek üyesidir.

Anasayfa | Kullanım Koşulları | Gizlilik Koşulları | Kişisel Verilerin Korunması | Sık Sorulan Sorular | Dokümanlar | © Copyright 2017 Döler Sigorta Tüm hakları saklıdır.
web tasarım