Biz Kimiz?

1948 yılında Adnan DÖLER tarafından kurulan Döler Sigorta , 1977 yılında anonim şirkete dönüşerek hizmetlerini sürdürmektedir.

Döler Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. bugün, İstanbul Esentepe de kendine ait binasında ve Mersin, Adana, Gaziantep, Hatay, İzmir şube ve temsilcilikleri ile 25 personeli ve ayrıca saha satış temsilcilerinden oluşan ekibiyle can ve mal sigortaları üzerine sigortalılarına mümkün olan en iyi ulusal ve uluslararası hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Şirketimiz Sigorta Acenteleri Birliğinin (SAB) kurucu üyesi olup, ayrıca Türkiye Sigorta Brokerleri derneğinin de kurucu üyesidir.

DÖLER aynı zamanda Amicale International Assurance ’ın (AIA) Türkiyedeki tek üyesidir.

Tecrübeli personeli, teknik alt yapısı, yaygın satış teşkilatı, seri ve süratli ulaşım imkanları ve dünyanın tüm merkez ve limanlarına dağılmış ekspertiz teşkilatı ile mal sigortaları, kendi danışman hekimleri ve tecrübeli teknik personeliyle can sigortalarında ve bütün bunlar için işbirliği yaptığı Türkiyenin güçlü sigorta şirketleri ile birlikte mal ve can sigortalarınızda arzulayabileceğiniz en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz..

Anasayfa | Kullanım Koşulları | Gizlilik Koşulları | İletişim | © Copyright 2016 Döler Sigorta Tüm hakları saklıdır.
web tasarım